Aktuality

Náplavková studie

Jedná se o tříletý strukturovaný sběr informací, požadavků a názorů od lidí, jež v Plzni žijí a každodenně se tak stýkají s otázkou využitelnosti veřejného prostoru. Oslovili jsme tisíce lidí různého věku, vzdělání, životní úrovně apod. Celý proces sbírání dat dal vzniknout této studii.

K nahlédnutí zde

Buďte s námi k světu

Pokud se vám projekt Náplavka líbí a chtěli byste pro nás udělat něco víc než se jen stavit na jedno na baru, máte dvě možnosti:

  • Kupte si slušivé tričko nebo tašku z 'dobré' kolekce na ZOOTu.
  • Ještě stále se můžete stát naším přispěvatelem na portálu Hithit.cz. Odkaz na kampaň, kde si můžete pustit i krásné letní video, je tady.

Pub Quiz

Pub Quiz dorazil z barů a putyk zbytku světa i na plzeňskou náplavku. Znáš hlavní města nejzapadlejších končin světa, víš, kolik má vlastně kočka drápků, nebo kolik běžců včera běhalo na náplavce? Přijď si svoje znalosti otestovat na náplavku k baru!

Soutěžní tým musí mít minimálně dva členy.

Všechny týmy čekají tři kola otázek a ty nejlepší nemine odměna. :-)

Chcete si svolat tým přes Facebook? Link na FB událost zde.

Obsáhlejší popis toho, co si představit pod pojmem hospodský kvíz, naleznete například zde.

 

Náplavka se nosí

Už je to tady, na ZOOT připlula letošní dobrá módní kolekce, která sluší a plave proti proudu. Trička z organické bavlny s krásným potiskem, tašky, do kterých se vejde jídlo na piknik i něco ke čtení a hřejivé mikiny – to kdyby bylo večer chladno. 

Vše najdete na zoot.cz/dobro

Vyplouváme!

Už je to tady!
Pojďte s námi dnes večer náplavku zaplnit!

Koktejlová párty, DJ, vůně grilovaných dobrot… co víc si v pátek večer přát.
Vyplouváme v 19 hodin.

Odkaz na FB událost zde.

k světu.